wiseco tłok suzuki dr/sp/ls 600/650 (95,95mm) (śr. cyl. 96,00mm) (pierścienie 3780xh) (8503d100)
W4597M09600
WISECO
Ocena
Marka: WISECO
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
1 Przedmiot
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Zasady zwrotu
Opis
WISECO TŁOK SUZUKI DR/SP/LS 600/650 (ŚR. CYL. 96,00MM) (PIERŚCIENIE 3780XH) (8503D100) to wysokiej jakości tłok stworzony z myślą o motocyklach Suzuki z serii DR, SP oraz LS o pojemności 600 i 650 cm³. Produkt ten charakteryzuje się średnicą cylindra wynoszącą 96,00 mm, co sprawia, że idealnie pasuje do opisanych modeli. Dzięki zastosowanej technologii WISECO, tłok zapewnia wyjątkową trwałość oraz wydajność, co znacząco wpływa na osiągi silnika.
Szczegóły produktu
WISECO
W4597M09600
1 Przedmiot
Nowy
Specyficzne kody
MPN
4597M09600
Opinie
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Napisz swoją opinię
Marka: WISECO
Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:
wossner tłok ktm (4t) sxf 350 (sx-f350) \'11-\'22, husqvarna fc 350 \'14-\'22, gas gas mc 350 \'21-\'23 hc (87,95mm) (14,5:1)
Więcej WOSSNER TŁOK KTM (4T) SXF 350 (SX-F350) \'11-\'22, HUSQVARNA FC 350 \'14-\'22, GAS GAS MC 350 \'21-\'23 HC (87,95MM) (14,5:1)
Ostatnie sztuki w magazynie
wossner tłok ktm (4t) excf 350 \'20-\'22, husqvarna fe 350 \'20-\'23, gas gas ec 350f \'21-\'23 (87,96 mm) (12,5:1)
Więcej WOSSNER TŁOK KTM (4T) EXCF 350 \'20-\'22, HUSQVARNA FE 350 \'20-\'23, GAS GAS EC 350F \'21-\'23 (87,96 MM) (12,5:1)
vertex tłok ktm (4t) sxf 250 (sx-f250) \'13-\'15, excf 250 (exc-f250) \'14-\'15, husqvarna fc 250 \'14-\'16 big bore +3mm (80,98
Więcej VERTEX TŁOK KTM (4T) SXF 250 (SX-F250) \'13-\'15, EXCF 250 (EXC-F250) \'14-\'15, HUSQVARNA FC 250 \'14-\'16 BIG BORE +3MM (80,98
namura tłok yamaha xt 600 (xt600) \'84-\'03, yfm 600 (yfm600) grizzly \'98-\'01 (95,93mm=+1,00mm) (8501d100) (pierścienie na-400 namura tłok yamaha xt 600 (xt600) \'84-\'03, yfm 600 (yfm600) grizzly \'98-\'01 (95,93mm=+1,00mm) (8501d100) (pierścienie na-400
Więcej NAMURA TŁOK YAMAHA XT 600 (XT600) \'84-\'03, YFM 600 (YFM600) GRIZZLY \'98-\'01 (95,93MM=+1,00MM) (8501D100) (PIERŚCIENIE NA-400
W magazynie
vertex tłok ktm (4t) sxf 450 (sx-f450) \'16-\'22, husqvarna fc 450 \'16-\'22 hc (94,95mm) (pierścienie 590295000002 x 1 kpl.)
Więcej VERTEX TŁOK KTM (4T) SXF 450 (SX-F450) \'16-\'22, HUSQVARNA FC 450 \'16-\'22 HC (94,95MM) (PIERŚCIENIE 590295000002 X 1 KPL.)