wiseco tłok suzuki dr 350 (dr350) \'90-99 (10.5:1) (79,95mm) (8600d100)
W4576M08000
WISECO
Ocena
Marka: WISECO
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
1 Przedmiot
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Zasady zwrotu
Opis
WISECO TŁOK SUZUKI DR 350 (DR350) '90-99 (10.5:1) (ŚR. CYL. 80,00MM=+1,00MM) (8600D100) to wysokiej jakości produkt, który został zaprojektowany z myślą o właścicielach motocykli Suzuki DR 350 z lat 90-99. Tłok ten ma współczynnik sprężania 10.5:1, co zapewnia lepszą wydajność silnika, większą moc oraz lepszą dynamikę podczas jazdy.
Wykorzystanie tego tłoka w swoim motocyklu pozwala na zwiększenie osiągów, co jest szczególnie istotne dla entuzjastów off-roadu, którzy poszukują bardziej agresywnego przyspieszenia i lepszej responsywności silnika w trudnym terenie. Tłok o średnicy cylindra 80,00 mm oraz zwiększone o 1,00 mm sprawia, że jednostka napędowa jest jeszcze bardziej wytrzymała i wydajna.
Szczegóły produktu
WISECO
W4576M08000
1 Przedmiot
Nowy
Specyficzne kody
MPN
4576M08000
Opinie
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Napisz swoją opinię
Marka: WISECO
Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:
wossner tłok yamaha (4t) yzf 250 (yz250f) \'19-\'23; wrf 250 (wrf250f) \'20-\'23 (76,96mm) 14.0:1
Więcej WOSSNER TŁOK YAMAHA (4T) YZF 250 (YZ250F) \'19-\'23; WRF 250 (WRF250F) \'20-\'23 (76,96MM) 14.0:1 (OFERTA SPECJALNA)
Ostatnie sztuki w magazynie
vertex tłok yamaha yzf 450 (yz450f) \'03-\'09, wrf 450 (wr450f) \'03-\'15 pro replica (94,96mm) (pierścienie 590395000001 x 1 kp
Więcej VERTEX TŁOK YAMAHA YZF 450 (YZ450F) \'03-\'09, WRF 450 (WR450F) \'03-\'15 PRO REPLICA (94,96MM) (PIERŚCIENIE 590395000001 X 1 KP
wossner tłok yamaha (4t) yfm 400 (yfm400) big bear \'00-\'10, yfm 400 (yfm400) f, fw kodiak \'93-\'99 (+1,00mm=83,93mm)
Więcej WOSSNER TŁOK YAMAHA (4T) YFM 400 (YFM400) BIG BEAR \'00-\'10, YFM 400 (YFM400) F, FW KODIAK \'93-\'99 (+1,00MM=83,93MM)