wiseco tłok 2t suzuki rm 85 \'02-\'23 pro-lite (std.47.94mm)
W806M04800A
WISECO
Ocena
Marka: WISECO
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
1 Przedmiot
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Zasady zwrotu
Opis
WISECO 2024/07 TŁOK SUZUKI RM 85 '02-23 PRO-LITE (47.94MM) to profesjonalny tłok, stworzony z myślą o motocrossowych entuzjastach i tych, którzy pragną podnieść osiągi swojego pojazdu. Produkt ten jest przeznaczony do modeli Suzuki RM 85 produkowanych w latach 2002-2023. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii i wysokiej jakości materiałów, tłok WISECO zapewnia doskonałą trwałość oraz niezawodność w ekstremalnych warunkach.
Wykorzystanie WISECO 2024/07 TŁOK SUZUKI RM 85 '02-23 PRO-LITE (47.94MM) pozwala na znaczną poprawę wydajności silnika, co przekłada się na lepsze przyspieszenie i szybsze osiąganie prędkości maksymalnej. Szerokie zastosowanie w sportach motorowych, takich jak motocross, czyni go doskonałym wyborem dla zawodników oraz amatorów, którzy chcą zyskać przewagę na torze. Zainwestuj w jakość i osiągnij nowe rekordy z produktem WISECO!
Szczegóły produktu
WISECO
W806M04800A
1 Przedmiot
Nowy
Specyficzne kody
MPN
806M04800A
Opinie
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Napisz swoją opinię
Marka: WISECO
Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:
vertex tłok piaggio vespa primavera, pkx, et3 125 (56,40mm=+1,40) (pierścienie 52525005640 x 1, 52625005640 x 1)
Więcej VERTEX TŁOK PIAGGIO VESPA PRIMAVERA, PKX, ET3 125 (56,40MM=+1,40) (PIERŚCIENIE 52525005640 X 1, 52625005640 X 1)
Ostatnie sztuki w magazynie
W magazynie
wossner tłok ktm (2t) exc 300 (exc300) \'04-\'17 (71,94mm),husqvarna te 300 \'14-\'16, beta 300 rr \'13-\'17 (zamienny z 8250da)
Więcej WOSSNER TŁOK KTM (2T) EXC 300 (EXC300) \'04-\'17 (71,94MM),HUSQVARNA TE 300 \'14-\'16, BETA 300 RR \'13-\'17 (ZAMIENNY Z 8250DA)