wiseco tłok yamaha yz 250 (yz250) \'99-\'24, fantic xx 250 \'22-\'25 (68,46mm=+2,10mm) (8216d210)
W804M06850
WISECO
Ocena
Marka: WISECO
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
1 Przedmiot
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Zasady zwrotu
Opis
WISECO TŁOK YAMAHA YZ 250 (YZ250) 99-18 (68,45MM=+2,10MM) (8216D210) to wysokiej jakości tłok stworzony z myślą o motocrossach oraz sportowych wyścigach. Wykonany przez renomowaną markę WISECO, ten tłok zapewnia doskonałą wydajność oraz niezawodność w każdych warunkach. Posiada średnicę 68,45 mm, co stanowi zwiększenie o 2,10 mm, co przyczynia się do podniesienia mocy silnika, idealnie odpowiadając potrzebom entuzjastów motocykli 2T.
Wybierając WISECO TŁOK YAMAHA YZ 250 (YZ250) 99-18 (68,45MM=+2,10MM) (8216D210), inwestujesz w jakość oraz wydajność, które przeniosą Twoje doświadczenia z jazdy na wyższy poziom.
Szczegóły produktu
WISECO
W804M06850
1 Przedmiot
Nowy
Specyficzne kody
MPN
804M06850
Opinie
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Napisz swoją opinię
Marka: WISECO
Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Więcej WOSSNER TŁOK (2T) HONDA CR 250 \'97-\'01 / SUZUKI RM 250 \'98 / HUSQVARNA CR 250 \'98-\'13 (STD. + 2,10MM = 68,44MM) 2 PIERŚCIEN